ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ, БРІВ ТА БОРОДИ МЕТОДОМ FUEchomu

screen1   screen2   screen3   screen4   screen5

ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ В RUBEN HAIR

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

*результати процедури індивідуальні і залежать від особливостей фізіології кожного клієнта

gr1-300x270    graft300x229Graft (Графт) – це сукупність ділянок тканин, що містять волосяні фолікули, які підготовлені для трансплантації у проблемні зони. Графт вміщує в собі один, два, три та чотири волосяні фолікули. Графти після їх пересадки не відторгаються, оскільки не є чужорідними. Пересаджене волосся зберігає усі свої природні характеристики: колір, будову, швидкість росту, а також хвилястість, якщо така була до пересадки.

dnz1-300x270    dnz2-300x270Донорська зона – це потилична та скронева ділянки голови (де волосся не підлягає процесу випадіння), з яких витягаються трансплантати (графти) для подальшої пересадки у проблемну зону шкіри голови Пацієнта. Іноді в окремих випадках графт можна отримати з тіла(спина, грудина, стегна).

МЕД ТУРИЗМ

Завдяки високій якості виконання роботи, письмової гарантії та різниці у ціні, послуги клініки «RubenHair Україна» з пересадки волосся, брів та бороди користуються попитом серед громадян Євросоюзу, СНД та країн далекого зарубіжжя. Клініка «RubenHair Україна» відповідає всім вимогам міжнародних стандартів МОЗ – за професіоналізм персоналу, якості обладнання та відповідного приміщення, методом проведення процедури та безпеки.

НАША КОМАНДА

Ми є частиною великої і дружної сім’ї клінік і центрів “RUBENHAIR”, розташованих

по всьому світу (США, Латвія, Казахстан, Україна). За більш ніж 20 років роботи фахівцями наших центрів було зроблено величезну кількість процедур з пересадки волосся, накопичений досвід в лікуванні захворювань волосся,

а також різних типів облисіння. Весь медичний персонал нашої клініки пройшов навчання у ведучого трансплантолога США – доктора медицини Рубена Богина та постійно підвищує свою кваліфікацію під його керівництвом.

 • Тиран Сергій Васильович

  хірург (спеціаліст з пересадки волосся), лікар

 • Прохоренко Ксенія Євгеніївна

  асистент хірурга

 • Соколова Катерина Андріївна

  асистент хірурга

 • Степанова Юлія Генадіївна

  лікар трихолог

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ ПРОЦЕДУР ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ

*результати процедури індивідуальні і залежать від особливостей фізіології кожного клієнта

Непомiтне рiшення помiтних проблем

 Україна, м. Київ, вул. Тургенєвська 76/78, офіс 43,
метро Лук'янівська
 +38 067 463 7676
(Viber, WhatsApp, Telegram)
 rubenhairua@gmail.com

The Game