У Центрі здорового волосся RubenHair надається послуга лікаря трихолога – фахівця в області лікування волосся та шкіри голови.

Лікар трихолог, практикує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, який звернувся до нас з таким делікатним питанням, як скарги на стан волосся і шкіри волосистої частини голови.
При відвідуванні нашого Центру RubenHair ви отримуєте первинний прийом,який включає в себе:

• з’ясування скарг пацієнта;
• уточнення даних анамнезу життя;
• опитування щодо режиму харчування;
• візуальний огляд;
• діагностику стану шкіри голови і волосся;
• призначення терапії;Важливим моментом на прийомі у лікаря трихолога є також уточнення особливостей живлення та догляду за волоссям кожного пацієнта, оскільки незаперечним є та обставина, що здоров’я волосся багато в чому визначається поєднанням цих двох факторів – повноцінного збалансованого харчування та розумного косметичного догляду.
Лікарем обов’язково враховуються всі особливості умов життя пацієнта та регіону проживання, особливості харчування, професійна діяльність, наявність хронічних захворювань та неуточнених скарг на стан здоров’я.

Що ми лікуємо?

Найбільш частими проблемами, з якими стикається величезна кількість пацієнтів, є проблеми випадіння, порідіння волосся і порушення їх зростання. Також пацієнти пред’являють скарги на наявність лупи, свербіння і висипань на шкірі волосистої частини голови, погіршення та витончення зовнішнього вигляду волосся.
Застосовуються сучасні діагностичні методи, які дозволяють уточнити діагноз і залежно від цього призначити відповідне комплексне лікування.
До захворювань, які можуть проявлятися патологічним випаданням волосся, відносяться:
• себорея волосистої частини голови;
• облисіння;
• дифузна алопеція;
• андрогенна алопеція;
• гніздова алопеція.Як ми лікуємо?

Лікування пацієнта в кожному конкретному випадку проводиться з урахуванням особливостей захворювання і результатів обстеження. Саме тому при захворюваннях волосся будь-який пацієнт отримує свій індивідуальний курс лікування.
Завжди лікування продиктоване лише наявністю у пацієнта показань до призначення препаратів, особливостями динаміки процесу в ході терапії і прагненням отримати максимально можливий ефект в кожному конкретному випадку.
Курс лікування формується на базі зовнішньої терапії в поєднанні з процедурами, а також масажем волосистої частини голови.
Інноваційні методики дозволяють підвищити ефективність проведеної комплексної терапії у пацієнтів RubenHair.

Індивідуальні програми лікування та відновлення волосся

Підготовка до трансплантації волосся і реабілітації після(обидва етапи дуже важливі і впливають на кінцевий результат).

Відновлення волосся після фарбування , нарощування та хімічної дії (лікувальна програма спрямована на відновлення структури волосся).

Відновлення волосся після пологів (спеціальна комплексна програма допоможе в найкоротші терміни зменшити випадання волосся і активізувати зростання).

Прийом Лікаря трихолога – огляд фоліскопом волосистої частини шкіри голови у Пацієнта

Непомiтне рiшення помiтних проблем

 Україна, м. Київ, вул. Тургенєвська 76/78, офіс 43,
метро Лук'янівська
 +38 067 463 7676
(Viber, WhatsApp, Telegram)
 rubenhairua@gmail.com

The Game