Найчастіші питання

Чому випадає волосся?

Волосяні цибулини людини ростуть та розвиваються циклічно. Вони вирощують волосся, а потім скидають його, відпочивають і знову вирощують. Тривалість циклу росту залежить від місця, де вони ростуть.

Наприклад: на голові це 5-7 років, на бровах 2-3 місяця, а на віях всього 2-3 тижні. Але на жаль, буває і так, що волосся випадає і не росте знову.

Процес облисіння, як правило починається в 99 % випадках через надлишок чоловічого гормону тестостерону. Він проникає уцибулину волосини і руйнує її зсередини, цибулина стає слабкішою, змінює циклічність росту волосся та вже не може виконувати свої початкові функції. Тому волосся починає бути спочатку тонким і ламким, а потім зовсім перестає рости.

Звідки беруть нове волосся для пересадки, адже воно не продається у магазині і не росте знов (замість волосся, що випало)

Нові цибулини беруть з так званої донорської зони (де волосся не схильне до процесу випадіння) з потиличної частини голови пацієнта – цю фолікулу називають Графт(graft), саме його будуть пересаджувати на нове місце. Іноді в окремих випадках graft можуть отримати з тіла (спина, груди, стегна).

В одному графті може рости від 1 до 4 волосин в залежності від індивідуальних особливостей і стану шкіри голови пацієнта.

Графти після їх пересадки не відторгаються, оскільки не є чужорідними. Волосся зберігає всі свої природні характеристики: колір, структуру, швидкість росту, а також хвилястість, якщо така була до пересадки.

А раптом пересаджене волосся буде атаковане небезпечним для них гормоном тестостероном і знову випаде?

Гормон тестостерон небезпечний лише для того волосся, яке росте на тімені, саме тім’яні цибулини чутливі до руйнівної дії гормону. Волосся, що росте на потилиці голови взагалі не боїться тестостерону і не піддається його впливу, тому не випадає навіть протягом багатьох років після пересадки.

У медицині цей феномен називається – донорським домінуванням.

Коли стають помітними результати?

Результати пересадки волосся (видима зміна густоти волосся, зникнення залисин) стають помітними через 7-12 місяців після пересадки.

Пересадка волосся — це боляче?

Пересадку волосся проводять під місцевим знеболенням. Перед початком процедури лікар-трансплантолог вводить в шкіру голови пацієнта кілька ін’єкцій знеболювальної речовини (оригінальний анестетичний розчин, розроблений фахівцями RubenНair).

Під час процедури Ви будете у повній свідомості, будете відчувати дотик до голови, але не будете відчувати болю!

Як скоро можна повернутися на роботу?

Ваш загальний фізичний стан не порушується, до роботи (або, наприклад, сісти за кермо автомобіля) можна навіть наступного дня.

Це залежить від:

– роду Вашої діяльності;

– кількості пересаджених графт;

– зони пересадки волосся.

Волосяні фолікули повністю приживаються до 7-10 дня, що дозволить Вам повернутися до будь-якого виду діяльності.

Що не рекомендується робити після проведення процедури пересадки волосся?

• Пити алкогольні напої протягом 5 днів.

• Відвідувати лазні, сауни, басейн протягом 2 тижнів.

• Важкі фізичні навантаження протягом 2 тижнів.

• Ходити без головного убору під відкритим сонцем протягом 1 місяця.

• Не можна мити голову сім діб після пересадки волосся.

Які бувають методи пересадки волосся і чим вони відрізняються?

Пересадку волосся можна поділити на два основних методи. Це STRIP метод (клаптевий зі шрамом) і другий, більш сучасний, безшовний та безболісний метод – метод фолікулярної екстракції FUE.

STRIP – це метод при якому з потиличної зони, відбувається забір шкірного клаптя у вигляді смужки. Потім під мікроскопом йде поділ цього матеріалу на графти. Та ділянка, де відбувався забір, ушивається косметичним швом. Враховуючи, що утворений рубець з’явився в результаті натягу (стягнули дві ділянки шкіри, щоб зшити рану) і те, що з віком колагенові волокна розтягуються, слід очікувати, що шрам після такої трансплантації залишається на все життя.

FUE – безшовний метод кращий тим, що з потиличної частини голови не вирізається клапоть шкіри. Хірург під мікроскопом спеціальним інструментом забирає кожен фолікул окремо з потиличної та скроневої частин голови, потім одразу ж пересаджує у проблемну зону. Перевагою цього методу є те, що він безболісний та без накладання шва, практично не залишає ніяких слідів на шкірі голови пацієнта. При безшовному методі FUE приживлюваність волосяних фолікул 100%.

Як ми це робимо та скільки триватиме процедура пересадки волосся?

Медичний центр RubenHair використовує унікальну технологію безшовного методу FUE.

FUE (Follicular Unit Extraction) — це проста для пацієнта, безболісна та комфортна процедура, після якої Ви йдете у той же самий день додому без шрамів та швів.

Процес проведення процедури з пересадки волосся фахівцями RubenНair нагадує роботу «садівників». Вони беруть цибулини (графти) там, де їх багато і розсаджують туди, де нічого не росте!

Спеціальним мікроінструментом висококваліфікований персонал RubenНair вручну добуває графти і потім пересаджує у заздалегідь підготовлені канали (лунки) шкіри голови. Живуть цибулини всього лише кілька годин, тому необхідно діяти швидко і злагоджено.

Найголовніше при такому процесі не пошкодити графти, інакше вони загинуть і не будуть рости.

Команда фахівців RubenНair – професіонали своєї справи – тільки так можна швидко, акуратно та якісно провести цей кропіткий і відповідальний процес, який в залежності від кількості пересаджуваного волосся, як правило, займає мінімум 4-5 годин.

Коли всі дії зроблені правильно та вірно, то пересаджене волосся буде рости все життя – його росту не завадять вже ніякі фактори!!!

Як мені зв’язатися з вами , якщо я перебуваю в іншому місті, країні?

Фахівці нашого центру нададуть Вам всю необхідну інформацію, а також консультацію електронною поштою, за фотографіями Viber або WhatsApp, спілкуванням по Skype. Лікар-трансплантолог запропонує Вам варіанти вирішення проблеми облисіння, а також вартість процедури.

ел. поштою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Viber +38 (067) 463-76-76

WhatsApp +38 (067) 463-76-76

 Skype rubenhairua

Залишити коментар

Опублікувати коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдені

Непомiтне рiшення помiтних проблем

 Україна, м. Київ, вул. Тургенєвська 76/78, офіс 43,
метро Лук'янівська
 +38 067 463 7676
(Viber, WhatsApp, Telegram)
 rubenhairua@gmail.com

The Game