View the embedded image gallery online at:
https://rubenhairua.com/index.php/pro/pro-nas#sigFreeId0c2326da32

Ми є частиною великої і дружної сім’ї клінік і центрів “RUBENHAIR”, розташованих по всьому світу (США, Латвія, Казахстан, Україна). За більш ніж 20 років роботи фахівцями наших центрів було зроблено величезну кількість процедур з пересадки волосся, накопичений досвід в лікуванні захворювань волосся, а також різних типів облисіння. Весь медичний персонал нашої клініки пройшов навчання у ведучого трансплантолога США – доктора медицини Рубена Богина та постійно підвищує свою кваліфікацію під його керівництвом.

В області пересадки волосся ми є одним з лідерів, використовуючи унікальну методику безшовної пересадки волосся методом фолікулярної екстракції (FUE) – безрубцева та безшовна технологія.

Спеціалізація нашого центру “RUBENHAIR” – відновлення та лікування волосся. Наш центр є одним з лідерів у сфері пересадки волосся, брів, вусів і бороди. Так само ми займаємося лікуванням волосся та шкіри голови із застосуванням як традиційних, так і новітніх методик. У нас Ви можете записатися на прийом до лікаря-трихолога, отримати консультацію спеціаліста з трансплантації волосся.

Наші фахівці нададуть Вам 100%:

• Абсолютно природний вигляд пересадженого волосся

• Мінімальний реабілітаційний період

• Надійність та безпеку

• Безболісність

• Комфорт і доступну ціну

• Гарантію результату

Непомiтне рiшення помiтних проблем

 Україна, м. Київ, вул. Тургенєвська 76/78, офіс 43,
метро Лук'янівська
 +38 067 463 7676
(Viber, WhatsApp, Telegram)
 rubenhairua@gmail.com

The Game